Jaanika

Super Cat Jaanika

Super Cat Jaanika

Kraad: Super Cat

Sinu lemmik sushi koos joogiga? Spice Cat maki, kõrvale kreveti ja tofu nigiri ning Goma Wakame merevetika-seesami lisand. Jookidest meeldib Aloe Vera mustika maitsega ning külmal ajal kuum Ginger Boost.

Mis Sulle oma tööst kõige rohkem meeldib? Meeldib teha huvitavaid suuremaid tellimusi vabal valikul. Inimesed tihtilugu jäävad muidu kindlate maitseeelistuste juurde ega julge proovida ka muud meil pakutavat. Ning kui ka paigutus saab ilus, siis võib endaga rahul olla.

Milles oled just Sina kõige parem? Usun, et olen üsna hea aja organiseerija kiiretel aegadel ega kuluta asjatult aega ringijooksmisele. Lisaks pean end üheks kõige kiiremaks kokaks, sest kiiretel aegadel valmivad ka suuremad combod vaid hetketega.

Mis on Sinu hobid? Töövabadel hetkedel meeldib tegeleda käsitööga, lugeda ning tegeleda kõikvõimaliku silmaringi laiendavaga. Igapäevase hobi hulka kuulub kahtlemata ka kokkamine, meeldib katsetada kõiksugu huvitavaid retsepte ning eri maade kööke.

Sinu lemmik mälestus Sushi Catist? Suure kassisõbrana on meeles kindlasti igaaastased kassiabi külastused. Lisaks meie enda motivatsiooniüritused, koos ööbimistega, mis on alati täis huvitavaid tegevusi parimate kaaslastega.

* Kolleegid Jaanika kohta: “ Kiisu Jaanika on alati kaine mõistusega tütarlaps, kes oskab igale probleemile ja küsimusele teoreetilise lahenduse leida”,“Riinu ja Jaanika on nagu kaks ühesugust musta kassi:)”